Cześć!

Jestem Tomek i w ten sposób możesz się do mnie zwracać w komentarzach, korespondencji, etc. Mam dwadzieścia kilka lat na karku. Od zawsze moją pasją było rozkminianie otaczającej rzeczywistości. Na różnych polach, z różnym skutkiem. Splot wielu życiowych zdarzeń zapędził mnie na studia związane z elektroniką, które skończyłem otrzymując zaszczytny tytuł zawodowy inżyniera. Stąd też wziął się pomysł na tematykę bloga. Początkowo miała to być jedynie elektronika, ale z biegiem czasu krąg zainteresowań się poszerzył. Jedno pozostało niezmienne – chęć rozkładania wszystkiego na czynniki pierwsze, dogłębnego zrozumienia, by wreszcie móc to podać w jak najbardziej przystępny sposób na blogu. Na chłopski rozum, jak zwykłem czasem mawiać. Zbyt wiele mamy wokół nas zawiłości, by tworzyć blog, w którym byłyby one powielane. Myślę, że nie sztuką jest pisać w skomplikowany sposób o rzeczach prostych, a jeszcze bardziej zawile o rzeczach trudnych. Dlatego zawsze dążę do tego, by pisać prostym językiem. Nie zawsze jest łatwo, pewnie nie zawsze efekt jest zadowalający, ale trzymam się tego. Myślę, że z całkiem niezłym skutkiem.

Z drugiej strony – nie jestem ekspertem. Nie uważam się za niego. Może kiedyś… Mogę się mylić. Jeśli gdzieś widzisz błąd. Jakąkolwiek nieścisłość. Śmiało napisz w komentarzu. W ostateczności może być mail, ale wiesz. Z komentarza skorzystają wszyscy.

Pewnie jeszcze kiedyś coś tu dopiszę. Na tę chwilę kończę i zapraszam Cię do lektury bloga. Jednocześnie, jeśli masz jakieś pytania, albo sugestie to możesz napisać tutaj, w komentarzu. Wszak jest to strona „O mnie i o blogu”. Odpowiem najszybciej jak się da, jeśli uznam to za stosowne.

Trzymaj się ciepło, cześć!